My Cart

Abaya

Filter by Colour
Filter by Size
Filter by Price

16 Items

Set Descending Direction
 1. Abacı Volanlı Ferace Abacı Volanlı Ferace
  Sale
  Abacı Volanlı Ferace
  As low as $43.00
 2. Abacı Black Three Dimensional Thick Belted Abaya
  As low as $56.00
 3. Abacı Beads Embroidered Thick Belted Black Abaya
  As low as $56.00
 4. Abacı Black Abaya Abacı Black Abaya
  Sale
  Abacı Black Abaya
  As low as $30.00
 5. Abacı Gray Unlined Topcoat Abacı Gray Unlined Topcoat
  Sale
  Abacı Gray Unlined Topcoat
  As low as $56.00
 6. Abacı Mor Unlined Topcoat Abacı Mor Unlined Topcoat
  Sale
  Abacı Mor Unlined Topcoat
  As low as $43.00
 7. Abacı Siyah Abacı Siyah
  Sale
  Abacı Siyah
  As low as $43.00
 8. Abacı Black Abaya Abacı Black Abaya
  Sale
  Abacı Black Abaya
  As low as $30.00
 9. Abacı Khaki Seasonal Abaya Abacı Khaki Seasonal Abaya
  Sale
  Abacı Khaki Seasonal Abaya
  As low as $30.00
 10. Abacı Bordeaux Abaya Abacı Bordeaux Abaya
  Sale
  Abacı Bordeaux Abaya
  As low as $17.00
 11. Abacı Bordo Unlined Abaya Abacı Bordo Unlined Abaya
  Sale
  Abacı Bordo Unlined Abaya
  As low as $30.00
 12. Abacı Black Seasonal Lace Detail Abaya Abacı Black Seasonal Lace Detail Abaya
  Sale
  Abacı Black Seasonal Lace Detail Abaya
  As low as $25.00
 13. Abacı Ferace
  As low as $60.00

16 Items

Set Descending Direction

Tesettürlü bayanlar için yaz sezonu en ferah şekilde atlatmanın bir yolu da dış giyim olarak feraceyi seçmektir. Yaz sezonu uzun süren ülkelerde ferahlık verici ve ince olması sebebiyle oldukça ilgi görenbu giyim ürünü ülkemizdeki sıcaklıklar arttıkça ülkemizde yayılmaya başladı. Bu sayede sadece orta yaşlı bayanlarımız değil gençlerimiz arasında da oldukça yayılmaya başladı. Bu yüzden çevremizde artık görüyoruz ki ferace modelleri oldukça geniş bir alana yayıldı. Ferace modellerinde moda çok incebir çizgide durmaktadır. Feraceyi tercih eden bayanlar çok aşırıya kaçmayan şıklık ile asilliği birleştirerek üzerinde taşımak ister. Bu yüzden bu sınırı koruyarak farklı bir moda anlayışını getirmek zordur. Abacı sizlerin isteklerine göre hareket ederek bu moda anlayışına göre birçok ferace modeli belirlemiştir.

Kol ve yaka beyaz garnili ferace modelleri sadeliği üzerinde korumak isteyen bayanlar için tasarlanmıştır. İnce farklı kumaşı ile eliniz ile dokunduğunuzda farkı hemen anlayabileceksiniz. Sizi bu sayede hem yazın kavurucu sıcağından koruyabilecek hem de sade olmasına rağmen zarifliğinizi ön plana çıkarabilecek modellerdir.

Kurdele yaka ferace modeli de genç tesettürlü bayanlar tarafından çokça tercih edilen çok şık bir üründür. Feraceyi giydiğinizde oldukça hoş duran kendine özgü stiliyle zarafetini ortaya çıkaracak. Siz de abacı internet sitemizi ziyaret ettiğinizde modelimizi inceleyebilirsiniz.

Ferace modellerinde genellikle siyah renkler hakim olsa da son zamanlarda gençlerin de ilgisi yüzünden renk seçeneklerinin biraz daha geliştiğini görüyoruz. Lacivert mürdüm su yeşili gibi daha asil renkler feracelerde kullanılmaktadır. Siz de tarzınıza biraz renklilik katmak istiyorsanız bu model çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Yuvarlak yaka fermuarlı normal dikim feracelerde özellikle orta yaş bayanların çok ilgisini çeken nakış işlemeli feraceler bayanlara asil bir yürüyüş kazandıracak. Önü ve kolları nakış işlemeli hem fermuarlı hem düğmeli şık feraceler farklı desenleriyle mağazalarımızda sizleri bekliyor.

Garnili ferace modeller çeşitli şekilleri ile sizleri saşırtacak. Sadelik ile çekiciliği bu kadar olağanüstü bir şekilde birleştirerek birçok ferace modellerini sizlerin beğenisine sunuyor. Bütün bu ferace modellerini bütün mağaza şubelerimizde ziyaret edebilir veya internet sitemizde inceleyebilirsiniz.